Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Diyale şehrindeki temsilci heyeti üçüncü kitap fuarının çalışmalarına katıldılar

Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Diyale şehrindeki temsilci heyeti üçüncü kitap fuarının çalışmalarına katıldılar13/3/2023Büyük Dini Merce Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Diyala / El-Halis'teki temsilci heyeti, İmam Sadık (as) Üniversitesi himayesinde, 3. kitap fuarına katıldı. Halkla İlişkiler / Kültür Evi Dairesi Başkanlığı ve Şii Vakıflar Müdürlüğü ile işbirliğinde bulundular.

Şeyh Ammar El-Salami şunları söyledi: "Halkla İlişkiler / Kültür Evi Departmanı ve Şii Vakfı Müdürlüğü'ndeki sevgili kardeşlerimizin daveti üzerine İmam Sadık Üniversitesi'nin sponsorluğunda düzenlenen Üçüncü Kitap Fuarı'na katıldık ve bu genel kültür forumuna katılma onuruna sahip olduk.” "Sergide, konuları sosyoloji, felsefe ve genel kültür arasında değişen (250)'den fazla başlık ve birçok farklı dini kitap yer aldı" dedi.

El-Salami, bu kültürel girişimlerin önemini ve bunların kültürel ve bilimsel gelişmeyi eski haline getirme ve bilgiyi genel olarak toplum arasında yaymadaki rolünü açıkladı.


NECEF TELEGRAM KANALINA KAYDOL


GÖNDER
YAZDIR
KAYDET