İmam Ali'nin (as) doğum gününü kutlamak ve kutsamak için Müminlerden oluşan büyük bir kalabalık grup Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Necef’te bulunan merkez bürosuna akın etti

İmam Ali'nin (as) doğum gününü kutlamak ve kutsamak için Müminlerden oluşan büyük bir kalabalık grup Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’nin (Allah onun ömrünü uzun etsin.) Necef’te bulunan merkez bürosuna akın etti6/2/2023


Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.) bir dizi heyet, dini ve akademik şahsiyetleri, Iraklı aşiret mensuplarının yanı sıra Iraklı olmayan, özellikle İran ve Pakistan İslam Cumhuriyeti'nden ve Hindistan’dan gelen heyetleri kabul etti.

İmam Ali'nin (as) doğumunun yıldönümünde muhterem Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’yi (Allah onun ömrünü uzun etsin.)  ziyarete gelen ve mübarek Makamının sunduğu manevi rızıklardan bereket dilemek için Pakistan İslami Devleti, İran İslami Devleti ve Hindistan gibi ayrı ayrı devletlerden geldiler.

Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi (Allah onun ömrünü uzun etsin.), “Müminlerin Emiri’nin kul ile Allah arasında büyük bir vasıta olduğunun önemi ve konumu ile müminlerin Allah'a itaat etmesi gerektiğine odaklanan bir dizi ataerkil, dini direktifler ve öğütler sundu. Ve şöyle ekledi: “Her zaman onun güzel biyografisini takip ederek, Allah’ın rızasını kazanmaya gayret edin.” Dedi.

Daha sonra kendisini ziyarete gelenlerin kendisine yönelttiği soruları cevapladı ve heyetlerin sunduğu medhîye ve tilavetleri dinledi.

Heyetler de Büyük Dini Lider Ayetullah Uzma Şeyh Beşir Hüseyin Necefi’ye (Allah onun ömrünü uzun etsin.),  hürmet ve saygılarını sunarak sıhhat ve afiyet içinde olması için dua ettiler ayrıca kendilerine verdiği nasihat ve irşad için teşekkür ettiler.
NECEF TELEGRAM KANALINA KAYDOL


GÖNDER
YAZDIR
KAYDET