مومنان با حضور در دفتر مرکزی مرجع عاليقدر (دام ظله)، میلاد با سعادت مهدی موعود (عج) را با ایشان تبریک گفتند

مومنان با حضور در دفتر مرکزی مرجع عاليقدر (دام ظله)، میلاد با سعادت مهدی موعود (عج) را با ایشان تبریک گفتند9/3/2023


مرجع عالیقدر (دام ظله): خداوند متعال با قرار دادن مرقد امام اول ائمه اهل البیت (ع) در این کشور و انتخاب آن به عنوان پایتخت آخرین امام از ائمه اطهار (ع) و گسترش عدالت در تمام جهان، آن را بر دیگر کشورها برتری داده است.

مرجع عالیقدر النجفی (دام ظله) از مومنانی که از استان نجف و شماری از استانهای عراق، بویژه شهر بصره و شماری از مومنان و زوار عتبات عالیات از کشورهای مختلف اسلامی آمده بودند، استقبال کرد.

ایشان در این دیدار بر این مساله تاکید کردند که مومنان باید با کارها و اقدامات لازم تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) و زمینه آن ظهور را مهیا کنند. این امر تنها با اعمال شایسته و اصلاح نفس و محاسبه روزانه مستمر آن انجام می گیرد.

ایشان بر اهمیت عراق و جایگاهی که خداوند به آن عطا کرده تاکید کرده و فرمودند: "خداوند با قرار دادن مرقد امام اول ائمه اهل بیت (علیهم السلام) در این کشور و انتخاب آن به عنوان پایتخت آخرین امام اهل بیت (علیهم السلام) و گسترش عدالت در سرار زمین، آن را بر دیگر کشورها برتری بخشیده اند. این وعده است که خداوند داده و هرگز خلف وعده نخواهد کرد".

وی در این دیدار نصایح و ارشادات شرعی و روشنگرانه خود را به میهمانان تقدیم نمودند و میهمانان نیز میلاد با سعادات امام عصر را به ایشان تبریک گفتند.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره