مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) از فرمانده تیپ عاشورا و همراهان مجاهد استقبال کردند

مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) از فرمانده تیپ عاشورا و همراهان مجاهد استقبال کردند5/3/2023


* کوتاهی در احکام شرعی سبب تداوم و استمرار بلایا و مصایب است...

مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) از فرمانده تثپ هشتم (تیپ عاشورا) آقای کاظم الجابری و مجاهدان و رزمندگان همراه استقبال کرده تا از ارشادات و مواعظ ایشان بهرمند شوند.

ایشان در این دیدار بر اهمیت عدم کوتاهی در احکام شرعی تاکید کرده و افزودند: کوتاهی در احکام دین دلیل و عامل تدام بلاهاست. ایشان همچنین خاطر نشان کردند که تکالیف الهی واجب شرعی همه مومنان است و کوتاهی در آنها مستوجب عقوبت الهی است که دامن انسان و جامعه است.

همچنین ایشان به این مساله اشاره کردند که خداوند (سبحانه و تعالی) به انسان به اندازه پایبندی و تعهدش به دین جایگاه و منزلت می بخشد.

آقای نجفی (دام ظله) خاطر نشان کردند که وظیفه ما دفاع از عراق و عتبات عالیات وظیفه-ای شرعی و الهی است. ما در پیشگاه خداوند دعا می کنیم که این عمل مقدس و شرعی را از مردم عراق و همه مومنان قبول کرده و شان و منزلت والایی به رزمندگان و مجاهدان در دنیا و آخرت عطا فرماید.

ایشان بیان فرمودند که مجاهدان در راه دفاع از عتبات عالیات در سایه حمایت خداوند سبحان (عز و جل) و رسول مکرم اسلام و اهل بیت ایشان (علیهم صلوات الله اجمعین) قرار دارند و از عنایت خداوند بهر می برند.


به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره