مشارکت نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی در سلیمانیه در جشنواره مبارک شعبانیه

مشارکت نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی در سلیمانیه در جشنواره مبارک شعبانیه25/2/2023


نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در استان سلیمانیه، امام جماعت مسجد و حسینیه الحکیم (قدس) در جشنواره مبارک شعبانیه به مناسبت میلاد با سعادت امامان معصوم (علیهم السلام) شرکت کرد.

      شیخ حسن الشوراوی در این جشنواره بر اهمیت مشارکت در این اقدامات معنوی که نشان دهنده عشق و علاقه ما به ولایت اهل بیت عصمت و نبوت (علیهم السلام) است، تاکید کردند.

     ایشان افزودند: "فضای معنوی و سرور آفرین به مناسبت حلول ماه شعبان سراسر وجودمان را مملو از شادی کرده و جشن میلاد ماهان تابان آسمان عصمت و امامت امام حسین و برادر برزگوار ایشان حضرت ابوالفضل العباس و فرزندش امام سجاد (علیهم السلام) فضا را مملو از معنویت و سرشار از روح عشق به ولایت کرده است".

آقای الشوراوی که سخنان خود را با تبریک این مناسبت بزرگ به حضرت ولی عصر (عج) و مراجع عظام تقلید به پایان بردند، افزودند: این جشنها تنها به خاطر عشق و علاقه ما به حضرت محمد بن عبدالله و خاتم الأنبیا و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) انجام می-شود.

    الشوراوی این مناسبت میمون را به حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) و مراجع عظام تقلید، و همه مومنان تبریک و تهنیت گفتند.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره