نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی در نجف اشرف تلاش های بزرگی در راستای اقامه مناسک زیارت امام موسی کاظم (علیه السلام) مبذول کرد

نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی در نجف اشرف تلاش های بزرگی در راستای اقامه مناسک زیارت امام موسی کاظم (علیه السلام) مبذول کرد17/2/2023مرجع دفتر عالیقدر نجفی (دام ظله) در استان نجف اشرف تلاش های بزرگی در راستای اقامه منظم و صحیح شعائر زیارت امام موسی کاظم (ع) مبذول کرد.

شیخ نبیل الکنانی -در خلال مشارکت خود در برنامه تبلیغاتی و مسائل مربوط به زیارات و شعائر دینی- بر اهمیت مشارکت در تنظیم برنامه ها و اقدامات مربوط به زیارات و زوار و اقامه این عمل دینی عبادی به بهترین نحو تاکید کرده و خاطر نشان کردند: تلاشهای فراوانی از سوی فضلا و استادان و طلاب حوزه علمیه در زمینه تنظیم و سامان دادن به زیارات انجام می شود که از نمونه آنها تلاش برای پاسخ دادن به همه استفتاءات و سوال های شرعی است که از سوی زوار مطرح می شود.

ایشان افزودند: "ما در روزهای گذشته به طور مداوم از مهمانان امامین جوادین (علیهما السلام) استقبال می کنیم و تلاش کردیم بهترین خدمات را به آنان تقدیم کنیم و از خداوند منان قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان را خواستاریم".

آقای الکنانی این مصیبت دردناک را به صاحب العصر و الزمان (عج)، مراجع عظام، و همه محبان و شیعیان اهل بیت (علیهم السلام) تسلیت گفتند.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره