حضور نماینده مرجع عالیقدر نجفی در موکب جوانان امام سجاد (ع) به مناسبت ولادت امام علی (ع)

حضور نماینده مرجع عالیقدر نجفی در موکب جوانان امام سجاد (ع) به مناسبت ولادت امام علی (ع)5/2/2023شیخ علی نجفی (دام تاییده) نماینده مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) و مدیر دفتر مرکزی ایشان در جشنی که موکب جوانان امام سجاد (ع) به مناسبت ولادت با سعادت امام علی (ع) برگذار کردند، شرکت کرد.

ایشان در این جشن مبارک تاکید کردند که امام علی (ع) معیار سنجش حق و باطل است و پیروی از ایشان پیروی از خداوند متعال و اوامر اوست و میزان حق و باطل هر فردی با پیروی از آن امام مشخص می شود.

 ایشان همچنین افزودند: منزلت امیر المؤمنین دلیل روشنی بر عظمت جایگاه ایشان نزد خداوند متعال است و پیام روشنی برای هر انسان عاقل و منصفی است تا جایگاه امام علی (علیه السلام) و کرامتی که ایشان را از همه اصحاب رسول (ص) متمایز کرده را ارج نهد.

 وی در این دیدار خاطرنشان کردند که همه ما باید به خاطر نعمت ولایت و پیروی از امام علی (ع) خداوند را شکر کنیم که چنین نعمت بزرگی به ما ارزانی داشته است. این شکرگذاری باید مقرون و همراه با عمل و پیروی از رفتار، گفتار و اندیشه امیرالمؤمنین (علیه السلام) و حرکت در مسیر مبارک ایشان در اخلاق، تربیت و عبادات باشد.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره