شرکت نماینده مرجع عالیقدر نجفی در برنامه تلوزیونی شبکه "العتبه العلویه المقدسه" به مناسبت ولادت باسعادت امیرمؤمنان علی (علیه السلام)

شرکت نماینده مرجع عالیقدر نجفی در برنامه تلوزیونی شبکه "العتبه العلویه المقدسه" به مناسبت ولادت باسعادت امیرمؤمنان علی (علیه السلام)3/2/2023ایشان: روایت ولادت امام مؤمنان مشهور و مورد اتفاق همه مذاهب اسلامی است و تا امروز نیز پابرجاست و هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند.

آقای نجفی همچنین بر اهمیت احیای شعائر دینی و مناسبت ولادت امیرمومنان (علیه اسلام) و تاکید بر ابعاد انسانی و معرفتی ایشان تاکید کردند.

 آقای شیخ علی نجفی (دام تاییده) نماینده مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) و رئیس دفتر مرکزی ایشان در نجف اشرف در یک برنامه تلوزیونی که به طور زنده از شبکه "العتبه العلویه" (مرقد امام علی) پخش می شد شرکت کردند. این مشارکت به مناسبت میلاد باسعادت امیرمومنان (علیه السلام) انجام گردید. ایشان در این برنامه تلوزیونی به ابعاد تاریخی این واقعه و تاثیر اعجازی و الهی و تاثیرگذاری آن بر جامعه و نویسندگان در طول تاریخ اشاره کردند.

 ایشان افزودند: "سیره زندگی امیرالمومنین (علیه السلام) نمونه زنده و نمود راستین خواست پروردگار متعال (عزو جل) و خواست رسول مکرم ایشان (ص) از انسان مسلمان است. انسانی که در پی زندگی با کرامت و عزت مند است در شخصیت امام علی نمود بارز چنین زندگی را مشاهده می کند. امام در همه جنبه ها بزرگ و با عظمت بودند؛ در زندگی شخصی، در دفاع از دین، و تعهد به تعالیم آن و ادای واجبات و اوامر دین بزرگ منش بودند و همه جنبه های زندگی خود را در راه خداوند متعال قرار داد و برای خدا زیست".

 ایشان در پایان این میلاد باسعادت را به حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) و مراجع عظام تقلید و یکایک مسلمانان در سرتاسر امت اسلامی تبریک و تهنیت گفتند.به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره