اقامه مجالس عزاداری توسط نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در شهر دیالی بمناسبت شهادت حضرت امیرالمؤمنین (ع)

اقامه مجالس عزاداری توسط نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در شهر دیالی بمناسبت شهادت حضرت امیرالمؤمنین (ع)12/4/2023     نمایندگی دفتر مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) در استان دیالی/منطقه السلام مجلس عزاداری به مناسبت شهادت حضرت امام علی (ع) برگذار کرد.

شیخ هارون المحمدی در این مجالس خاطرنشان کرد: "باید آنچه حضرت امیر مومنان علی (ع) به امت اسلام و جهانیان تقدیم کرد را همیشه به یاد آوریم. ایشان آینه تمام نمای هدایت و بصیرت است و جایگاه ویژه این مرد بزرگ تاریخ، تا ابد بزرگ و شامخ خواهد ماند. این جایگاه منحصر به اسلام نیست و تمام جهانیان جایگاه این امام همام را ارج می نهند. این مرد بزرگ تاریخ استثنائی بود که تکرار نخواهد شد؛ ایشان خود را فدای عدالت و انسانیت کردند و در راه انسانیت جانفشانی نمودند. پس سلام و درود ابدی خداوند بر او باد".

ایشان افزودند: "با شهادت امام علی (ع) و رحیل ایشان از این دنیای فانی، حیات بهترین خلق خدا بعد از رسول الله (ص)، به پایان رسید و عمری که در راه جهاد فی سبیل الله و فداکاری برای دین خدا بود به پایان رسید. امام تجلی کامل شرف، بزرگی ، شجاعت و طهارت و پاکی، عدل و خیرخواهی، و تجلی کمال بشرییت با همه صفات نیک بودند که در تاریخ ماندگار گشتند".

آقای المحمدی در پایان این مصیبت را به ساحت مقدس امام زمان، مراجع عظام تقلید، و همه امت اسلام تسلیت گفتند".
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره