مرجع عالیقدر بشیر نجفی (دام ظله) همراه با عاشقان ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) در راهپیمایی میلیوني شرکت کرده و به سوی کربلای معلا رهسپار شدند

مرجع عالیقدر بشیر نجفی (دام ظله) همراه با عاشقان ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) در راهپیمایی میلیوني شرکت کرده و به سوی کربلای معلا رهسپار شدند2/9/2023


    مرجع عالیقدر شیعیان آیة الله العظمی شیخ بشیر حسین النجفی (دام ظله) به رسم عادت سالانه، همراه با خیل عاشقان ابا عبدالله الحسین در راهپیمایی حسینی شرکت نمودند.

    ایشان همراه با مومنان در این راهپیمایی سالانه و در معیت استادان، أفاضل، طلاب حوزه علمیه نجف اشرف، و هیأت بلندپایه از دفتر ایشان، شرکت نمودند.

   همچنین ایشان به رسم مواسات با پیامبر اعظم (صلوات الله علیه وعلی آله)، اهل بیت مکرم ایشان (علیهم السلام)، و برای نشان دادن عظمت، اهمیت، و جایگاه این زیارت دینی بزرگ، با خیل عاشقان حسینی راهپیمایی نمودند.

    در پایان ایشان به درگاه ایزد منان دعا کردند که طاعات و عبادات عاشقان ابا عبدالله، و زیارت ایشان مورد قبول درگاه ایزد تعالی قرار گیرد؛ و برای همه مومنان توفیقات روزافزون و توفیق خدمت به اباعبدالله  و پیروی از راه آن امام همام را به آنان عطا کند.
به کانال النجفی در تلگرام بپیوندید


ارسال
چاپ
ذخیره