مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) با پای پیاده و به همراه جمعی از مومنان شهادت بضعة الرسول (ص) حضرت فاطمه (سلام الله علیها) را به ساحت مقدس امیر مومنان علی (ع) تسلیت گفتند

مرجع عالیقدر نجفی (دام ظله) با پای پیاده و به همراه جمعی از مومنان شهادت بضعة الرسول (ص) حضرت فاطمه (سلام الله علیها) را به ساحت مقدس امیر مومنان علی (ع) تسلیت گفتند28/11/2023


    مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت الله عظمی بشیر حسین النجفی (دام ظله) با پای پیاده و به همراه جمعی از مومنان در مرقد مطهر حضرت امیر مومنان حاضر شدند، و در راهپیمایی سالانه فاطمیه که از دفتر محترم ایشان به سوی مرقد حضرت امام علی آغاز می شود؛ شرکت جستند.

      این راهپیمایی با مشارکت جمع کثیری از علماء، فضلای حوزه علمیه نجف اشرف، استادان حوزه، طلاب محترم، و گروه کثیری از مردم صورت گرفت. همچنین بزرگان عشایر و طوایف عراق از استانهای مختلف در این راهپیمایی مبارک شرکت کردند.

     شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعار، ولایت و تعهد به اهل بیت را فریاد زده، ولایت خود به رسول الله (صلی الله علیه وآله) و اهل بیت مکرم ایشان(علیهم السلام) را بار دیگر ثابت کردند. در پایان زیارت مرقد مطهر حضرت امام علی (علیه السلام) مسک الختام این راهپیمایی مبارک بود.